Dne 18.12.2015 proběhlo vyhodnocení fotografické soutěže na téma “Houby”.
Žáci naší školy získali tato umístění:
1., 2. a 4. místo - Martina Blahutová 5.C
6. místo - Ondřej Šindelka 5.C
9. místo – Jiří Pelant 6.C
Výhercům gratulujeme!
Finalistou Logické olympiády 2015, kterou každoročně pořádá Mensa ČR pro mimořádně nadané děti, se stal žák naší školy ze třídy 5.C
Max Uxa
Gratulujeme a klobouk dolů Maxi
Tady se můžete podívat na reportáž České televize reportáž
a zde se podívejte na fotky!
BOBŘÍK INFORMATIKY
Dne 13.11.2015 proběhlo školní kolo internetové soutěže Bobřík informatiky, kterého se zúčastnily páté ročníky. Třináct soutěžících získalo ocenění Mistr kódu.
Nejlepšími řešiteli se stali :
Všem soutěžícím gratulujeme!
Žáci naší školy, sourozenci Justýna Uxová (4.C) a Maxmilián Uxa (5.C) se zúčastnili krajského kola “Logické olympiády”.
Max – se umístil na 7. místě a postoupil do celostátního kola, Justýnka se umístila do 20.místa.
Oběma GRATULUJEME!
Dne 9.11. 2015 se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu pro žáky 8. a 9. tříd.
Tohoto kola se zúčastnily tři základní školy – ZŠ Byšice, ZŠ Mlazice – Pšovka a ZŠ J. Matiegky Mělník.
Naší školu reprezentovali žáci: Petra Šebestová – 9. A, Jakub Kaiser – 9. B, Martin Kolínský – 9. B, Vojtěch Limprecht – 8. B, Jan Hrstka – 8. A, Jakub Pudil – 8. A, Dublenych Volodymyr – 8. B, Václav Honc – 8. B a Matěj Havel z 8. A.
Tento tým se umístil na pěkném 2. místě a postoupil tak do krajského kola, které bude probíhat v Neratovicích.
Gratulujeme
Iveta Macková (učitelka TV)
Prohlédněte si fotoalbum
Dne 30. 9. 2015 se uskutečnil X. ročník Běhu „ O pohár starosty TJ SOKOL na Mělníce“, vlastní závod se konal na atletickém oválu TJ SOKOL v Mělníce pod ZŠ Jungmannovými sady.
Z naší školy Jindřicha Matiegky se zúčastnilo celkem 17 žáků v různých věkových kategoriích.
Nejlépe se umístili tito žáci a žákyně:
1.místo : Ondřej Korbelář 5. tř.
1.místo: Jiří Oppitz 7. tř.
2.místo: Adéla Rotová 6. tř.
2.místo: Josef Škop 8. tř.
3.místo: Martina Blahutová 5. tř.
4.místo: Jana Maříková 6. tř.
4.místo: Petra Říhová 7. tř.
5.místo: Kateřina Fuksová 8. tř.
Ale i ostatní žáci se snažili a umístili se do desátého místa, všem za jejich účast v závodě děkujeme.
Zde naleznete fotografie z akce: