Učitelský sbor
Výkresy našich žáků
Výkres Výkres Výkres Výkres Výkres Výkres

Úspěchy našich žáků

Turnaj ve vybíjené – fotogalerie

Soutěž ve finanční gramotnosti

1. místo Diplom

00002

4. místo Diplom

Diplom 1

Gratulujeme :-)

 

 

Okresní kolo Matematické olympiády

V okresním kole Matematické olympiády naší školu reprezentoval Max Uxa.

DSCN8654

Fotografická soutěž

Dne 18.12.2015 proběhlo vyhodnocení fotografické soutěže na téma “Houby”.

Žáci naší školy získali tato umístění:

1., 2. a 4. místo - Martina Blahutová  5.C

6. místo - Ondřej Šindelka 5.C

9. místo – Jiří Pelant 6.C

 

Výhercům gratulujeme!

 

Finalista Logické olympiády 2015 pořádané Mensou ČR – MAX UXA

Finalistou Logické olympiády 2015, kterou každoročně pořádá Mensa ČR pro mimořádně nadané děti,  se stal žák naší školy ze třídy 5.C

Max Uxa

Gratulujeme a klobouk dolů Maxi  ;-)

 

Tady se můžete podívat na reportáž České televize  reportáž

a zde se podívejte na fotky!

Bobřík informatiky

BOBŘÍK INFORMATIKY

Dne 13.11.2015 proběhlo školní kolo internetové soutěže Bobřík informatiky, kterého se zúčastnily páté ročníky. Třináct soutěžících získalo ocenění Mistr kódu.

Nejlepšími řešiteli se stali :

  •  Martina Blahutová 180 bodů
  •  Vítek Bradáček – 176 bodů
  •  Adam Preisler 160 bodů

Všem soutěžícím gratulujeme!

foto

Úspěch našich žáků v krajském kole “Logické olympiády”

Žáci naší školy, sourozenci Justýna Uxová (4.C) a Maxmilián Uxa (5.C) se zúčastnili krajského kola “Logické olympiády”.
Max – se umístil na 7. místě a postoupil do celostátního kola, Justýnka se umístila do 20.místa.

 

Oběma GRATULUJEME!

 

logická olympiáda

Okresní kolo ve florbalu

Dne 9.11. 2015 se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu pro žáky 8. a 9. tříd.

Tohoto kola se zúčastnily tři základní školy – ZŠ Byšice, ZŠ Mlazice – Pšovka a ZŠ J. Matiegky Mělník.

Naší školu reprezentovali žáci: Petra Šebestová – 9. A, Jakub Kaiser – 9. B, Martin Kolínský – 9. B, Vojtěch Limprecht – 8. B, Jan Hrstka – 8. A, Jakub Pudil – 8. A, Dublenych Volodymyr – 8. B, Václav Honc – 8. B a Matěj Havel z 8. A.

Tento tým se umístil na pěkném 2. místě a postoupil tak do krajského kola, které bude probíhat v Neratovicích.

Gratulujeme
Iveta Macková (učitelka TV)

 

Prohlédněte si fotoalbum :-)

 

Žáci z mělnické Matiegky reprezentovali Středočeský kraj

SKM_C224e15102608030

 

Reprezentace našich žáků

 

O pohár starosty

Dne 30. 9. 2015 se uskutečnil X. ročník Běhu „ O pohár starosty TJ SOKOL na Mělníce“, vlastní závod se konal na atletickém oválu TJ SOKOL v Mělníce pod ZŠ Jungmannovými sady.
Z naší školy Jindřicha Matiegky se zúčastnilo celkem 17 žáků v různých věkových kategoriích.
Nejlépe se umístili tito žáci a žákyně:
1.místo : Ondřej Korbelář 5. tř.
1.místo: Jiří Oppitz 7. tř.
2.místo: Adéla Rotová 6. tř.
2.místo: Josef Škop 8. tř.
3.místo: Martina Blahutová 5. tř.
4.místo: Jana Maříková 6. tř.
4.místo: Petra Říhová 7. tř.
5.místo: Kateřina Fuksová 8. tř.
Ale i ostatní žáci se snažili a umístili se do desátého místa, všem za jejich účast v závodě děkujeme.

Zde naleznete fotografie z akce:  :-)