Učitelský sbor
Výkresy našich žáků
Výkres Výkres Výkres Výkres Výkres Výkres

Úspěchy našich žáků

Talentované školáky podpořily na republikovém finále OVOV desítky olympioniků včetně Věry Čáslavské

Ve dnech 11. a 12. září se na Julisce uskutečnil již 6.ročník Republikového finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, v letošním roce se ho zúčastnilo 641 školáků ze 170 českých škol i z Maďarska, Polska a Slovenska. Podpořit je přišly desítky olympioniků včetně sedminásobné olympijské vítězky Věry Čáslavské a zakladatelů Roberta Změlíka a Roberta Šeberleho.
Z naší Základní školy Jindřicha Matiegky se povedlo v loňském roce probojovat na Republikové finále celkem 8 žáků, nakonec nás odjelo 6 : Zdeněk Vacek, Josef Škop, Pawel Savitski všichni z 8.tř, Jiří Oppitz 7.tř. a dva naši benjamínci Jaroslav Honc a Zuzka Kulíková z 5.tř. a všichni ve dvou dnech splnili všech 10 disciplín Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, za což jim náleží obrovský dík, protože jen ten kdo si vyzkoušel jednotlivé disciplíny tohoto dětského desetiboje, dokáže pochopit, jak velké úsilí a sebezapření museli všichni závodníci vyvinout.
Tradičně se nejlépe umístil Jiří Oppitz na skvělém 6.místě a následoval ho Josef Škop na 14.místě, ostatní závodníci však také svými umístěními vůbec nezklamali. Všem jim za to moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalšího ročníku.

Zde najdete fotografie z akce:  :-)

Úspěchy žáků ve školním roce 2012/2013

Finanční gramotnost

financni_gramotnost

Více informací na na www.fgsoutez.cz

 

Projekt “RUBIKON”

Žáci 5. a 6. ročníků se zapojili do celorepublikového projektu RUBIKON.- více informací na www.systemrubikon.cz

 

“Bobr nebo ondatra?”!

Blahopřeji všem vašim žákům k vítězství v soutěži “Bobr nebo ondatra?”! Protože jsme chtěli ocenit vaši skvělou práci – zaujala opravdu každého, kdo ji viděl:-)), rozhodli jsme se společně s Ing. Pořízkem ze Správy CHKO Kokořínsko upravit první cenu a rozšířit ji na celou skupinu z vaší školy, která se soutěže zúčastnila.

Děkuji za skvělou účast! Za správu CHKO Kokořínsko a městské muzeum Mělník Petr Lumpe”

 

 

EKOsoutěž “ODPADIÁDA”

Někteří z našich žáků se účastnili EKOsoutěž “ODPADIÁDA”, kde získali mezi mělnickými školami 1. místo. Soutěž se týkala třídění odpadu.

 

Zdravotnická soutěž

Zúčastnili jsme se zdravotnické soutěže, kterou pořádala Střední zdravotnická škola, kde jsme obsadili mezi 14-ti školami 3.místo.

 

Výsledky školního kola olympiády v českém jazyce pro rok 2012/2013 ZŠ Jindřicha Matiegky Mělník

cj_olympiada_2012_13

výsledky školního kola olympiády v českém jazyce pro rok 2012/2013:

cj_olympiada_2012_13.pdf

 

Výsledky školního kola dějepisné olympiády pro rok 2012/2013 ZŠ Jindřicha Matiegky Mělník

dej_oplympiada_2012_13

výsledky školního kola dějepisné olympiády pro rok 2012/2013:

dej_olympiada_vysledky_2012_13.pdf

 

Úspěchy žáků ve školním roce 2011/2012

Vyhodnocení školního kola recitační soutěže

výsledky umístění a postupu do dalšího kola:

Vyhodnocení školního kola recitační soutěže.pdf

Běžecké závody IV.ročník – O POHÁR STAROSTY

Všem, kteří se za naší školu účastnili, patří náš dík.

výsledky kategorie předškolní děti:

VYSLEDKY_PS_2011_predskolni_deti.pdf

výsledky kategorie předžáci I:

VYSLEDKY_PS_2011_predzaci I.pdf

výsledky kategorie předžáci I (2):

VYSLEDKY_PS_2011_predzaci I (2).pdf

výsledky kategorie předžáci II:

VYSLEDKY_PS_2011_predzaci II.pdf

výsledky kategorie mladší žáci:

VYSLEDKY_PS_2011_mladsi_zaci.pdf

výsledky kategorie předžákyně I:

VYSLEDKY_PS_2011_predzakyne I.pdf

výsledky kategorie předžákyně II:

VYSLEDKY_PS_2011_predzakyne II.pdf

výsledky kategorie mladší žákyně:

VYSLEDKY_PS_2011_mladsi_zakyne.pdf

výsledky přespolního běhu:

VYSLEDEK_PS_prespolní_beh.pdf

Úspěchy žáků ve školním roce 2010/2011

V krajském kole výtvarné soutěže Slunce v umění naší školu reprezentoval

Tomáš Bradáček z VIII.A a umístil se na krásném 3. místě

 

MATEMATICO dobrovolný školní turnaj 2.stupně

1. Jiří Tyle 8.A – 48 b.

2. Petr Miženko 8.B – 43 b.

3.až 4. Denisa Hollerová 7.B – 37 b.

3.až 4. Pavel Knepr 8.A 37 b.

5.až 6. Jan Fiala 7.A – 35 b.

5.až 6. Žora Savitski 7.B – 35 b.

7.až 8. Pavlína Šeborová 6.B – 34 b.

7.až 8. Markéta Šebestíková 9.B – 34 b.

9. Gena Savitski 8.B – 32 b.

10. Denisa Juklíčková 6.B – 29 b.

Všem ostatním, kteří se zúčastnili děkujeme.

 

Matematický KLOKAN 2011

 

proběhl v osmých a devátých třídách kategorie KADET:

1. Wertheim Václav 93 b.

2. Jakubíková Marie 90 b.

3. Hubálková Michaela 89 b.

proběhl v šestých a sedmých třídách kategorie BENJAMIN:

1. Savitski Heorhe 63 b.

2. Gabryszová Martina 61 b.

3. Zwiefelhofer Vojtěch 57 b.

proběhl ve čtvrtých a pátých třídách kategorie KLOKANEK:

1. Ihnát Pavel 109 b.

2. Kroupa Miroslav 106 b.

3. Škrabal Jan, Eliáš Václav 100 b.

proběhl v druhých a třetích třídách kategorie CVRČEK:

1. Mencl Daniel 52 b.

2. Virth Vojtěch 36 b.

3. Pišín Pavel 36 b.

 

Recitační soutěž jednotlivců a kolektivů 2011 školní kolo

0.kategorie první třídy:

1. Maříková J.

2. Rácová E., Kaiserová

3. Veselovská E., Kšánová

 

1.kategorie druhé a třetí třídy:

1. Havel

2. Hrbáček M.

2.kategorie čtvrté a páté třídy:

1. Jiráček K., Helemiková K.

2. Černá A.

3. Volprechtová A.

3.kategorie šesté a sedmé třídy:

1. Orság A.

4.kategorie osmé a deváté třídy:

1. Šťastný J.

 

Matematická olympiáda

dne 6.dubna proběhlo okresní kolo na gymnáziu v Neratovicích a naší školu reprezentovali 2 žáci:

8.B- Adéla Krátká

8.B- Henadzi Savitski

 

Dějepisná olympiáda 2010/2011 – školní kolo

Organizátor ŠK Marcela Antonínová,termín 26. listopad 2010, místo Základní škola Jindřicha Matiegky Mělník, účast 34 žáci/ VIII.A 1 žák, VIII.B 10 žáků, IX.A 3 žáci, IX.B 18 žáků, IX.C 2 žáci/, porota Mgr. Marcela Hausmanová, Mgr. Marcela Antonínová

1.Jan Jakub Jelínek 70.b.

2.Jakub Blažek 67 b.

3.Veronika Závorová 67 b.

4.Geňa Savitski 60 b.

 

Pythagoriáda

školní kolo proběhlo 24.2.2011- čtvrtek- 8:55- 9:55 ( 60 minut čistého času) v IT3. Dne 24. března proběhlo okresní kolo na GJP Mělník a naší školu reprezentoval 1 žák :

7.B- Tomáš Zeman

( v okr. kole získal z 15 bodů pouze 1 a skončil na posledním místě)

 

Olympiáda v AJ – okresní kolo

konané 9.2. v DDM v Kralupech nad Vltavou.

Vojtěch Zwiefelhofer, žák VII.A, se umístil na 1. místě

 

Výsledky sběru papíru (soutěž jednotlivců):

1. místo: Helemiková Karolína, III.A 468,8 kg

2. místo: Štveráková Eliška , I.B 131 kg

3. místo: Havelková Daniela, IV.A 119,5 kg

4. místo: Čudová Petra, III.A 113,5 kg

5. místo: Švehlová Veronika, I.B 86,5 kg

6. místo: Znamenáček Václav, V.C 74 kg

7. místo: Podráský Tomáš, III.A 65 kg

8. místo: Nedvěd Martin , II.A 60 kg

9. místo: Smolíková Martina, IV.A 48 kg

10.místo: Kopecký Martin, VI.B 46 kg
Do soutěže se zapojilo celkem 103 žáků naší školy, kteří společnými silami nasbírali celkově 1.987,5 kg papíru.

 

Výsledky sběru kaštanů (soutěž třídních kolektivů):

1. místo III.A 772,5 kg

2. místo I.B 342,5 kg

3. místo IV.A 205,5 kg

4. místo V.C 182 kg

5. místo IX.B 112 kg

6. místo VI.B 86,5 kg

7. místo IV.B 75 kg

8. místo II.A 71,5 kg

9. místo I.A 47 kg

10.místo IX.A 25 kg

Děkujeme

Úspěchy našich žáků před rokem 2010

KRYŠTOF JIRÁČEK – 1. místo ve II. kategorii okresního kola recitační soutěže

ANNA ČERNÁ – 2. místo v okresní soutěžní přehlídce dětských sólových recitátorů

HANA UTINKOVÁ – 3. místo v okresním kole dějepisné olympiády Mladý historik, postup do krajského kola

KAROLÍNA POKORNÁ – 1. místo na mistrovství světa
Žákyně Karolína Pokorná se se svým tanečním souborem “ROXTON” Neratovice, zúčastnila mistrovství světa v hip hopu, pod názvem Hip Hop Days

VERONIKA DOLEŽALOVÁ – 2. místo na mistrovství světa
Žákyně se na Mistrovství světa ČR v Taekwondo konaném 26.11.2006 v Praze umístila v jednotlivcích na 2. místě a ve trojicích na 3. místě.

ANDREA HOLLEROVÁ – krasobruslařka
… a opět zlatá medaile: Velká cena USK Praha, národní soutěž