Učitelský sbor
Výkresy našich žáků
Výkres Výkres Výkres Výkres Výkres Výkres Výkres

Organizace v týdnu 27.6.-30.6.

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 27. 6. 2022 do středy 29. 6. 2022 již nebude probíhat běžná výuka, ale žáci se budou účastnit různých školních akcí a třídnických aktivit v souladu se ŠVP (školní vzdělávací program). Tato výuka bude končit vždy po dopoledním bloku vyučování dle standardního rozvrhu, tedy odpolední bloky výuky se nebudou realizovat.

Poslední školní den, tj. 30. 6. 2022 bude žákům slavnostně rozdáno vysvědčení. Vyučování bude tento den končit během druhé vyučovací hodiny, tj. v rozmezí 8:45 – 9:30 hod., dle programu, který si třída pro tuto příležitost připravila. Přesný čas konce vyučování Vám sdělí paní třídní učitelka nebo pan třídní učitel.

S pozdravem

Mgr. Vladimír Škuta, ředitel školy