Učitelský sbor
Výkresy našich žáků
Výkres Výkres Výkres Výkres Výkres Výkres

Povinné roušky pro všechny vnitřní prostory

Vážení rodiče,
od zítřka jsou povinné roušky pro všechny vnitřní prostory v ČR, včetně škol. Prosím, vybavte zítra své děti ​do školy rouškami. Každý žák by měl mít minimálně dvě  čisté (vyvařené a vyžehlené) roušky v igelitovém pytlíku. Roušky by měly být povinné jen ve společných prostorách (chodby, sociální zařízení, apod.), nikoli při výuce ve třídách – to bude ještě ministerstvem upřesněno.
Roušku si musí nasadit každý žák, před vstupem do školy.
Prosím, textilní roušky svým dětem každý den vyperte, vyvařte a vyžehlete (neplatí pro jednorázové roušky, respirátory).​
Za všechny pracovníky školy Vám děkuji za pochopení a vstřícnost.
S pozdravem
Mgr. Vladimír Škuta, ředitel školy​